KM Player Pro

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 13.99 TL
  • Boyut 70 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma PANDORA.TV
Kolay kullanımı ve renkli ara yüzüyle kullanıcılara sunulan KM Player Pro uygulaması en çok tercih edilen video oynatıcılardandır.

Dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan KM Player Pro, kullanıcı dostu tasarımı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Modern bir görünüme sahip olan bu uygulama tüm video formatlarını desteklemektedir. Ses ve görüntü kalitesi açısından oldukça iyi olan bu uygulamada video keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Video kütüphanesi olarak da nitelendirilebilecek bir uygulama olan KM Player Pro uygulamasını dilediğiniz an dilediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz. Bu uygulama ayrıca tüm ses ve video formatlarını da desteklemektedir. 

Farklı özellikleri ile kullanıcılarına sunulan bu uygulamada dilediğiniz videoyu oynatabilir, favori videolarınızdan oluşan bir listede oluşturabilirsiniz. Karma özelliğinden de yararlanabileceğiniz bu uygulamada görüntülerinizi karışık bir şekilde de oynatabilirsiniz.

 Sizde KM Player Pro uygulamasını cihazınıza yükleyerek, videolarınızı dilediğiniz şekilde oynatabilir veya düzenleyebilirsiniz.

 

 

 

 

KM Player Pro indir